10/26/2011

OUR DEAL

Historia przedstawiona w klipie "Our deal" połączona z dobrą muzyką i stylizacją, totalnie nas urzekła. Opowiada o miłości bohaterów z dwóch gangów : night creepers i day trotters. Klimat stylizacji z lat 50- tych, punk-rockowych lat 70- tych i stylu grunge lat 90- tych sprawia, że całość jest bardzo wiarygodna, inspirująca i ponadczasowa.

"Our deal" is a fantastic video clip, with great plot, sounds and styling, which shows two people fall in love from two other gangs: night creepers and day trotters. The atmosphere is a mixture of 50`s, punk-rock 70`s and grunge 90`s and is very reliable, inspiring and timeless.


Inspired this video clip, we created these looks.

 pics by K&M
 MORE 

Kaja:
baseball jacket, tee - DIY
leggings, scarf - vintage
boots - H&M
Martyna:
baseball jacket - H&M & DIY
cross ring -gypsywarrior


10/17/2011

Creeps v Bloods wielkie pojednanie

Wczorajszy niedzielny wieczór spędziłyśmy na backstage`u Must be The Music - jednego z najciekawszych talent show w Polsce. Od razu naszą uwagę przykuła niebanalna stylizacja Łoza. Jak udało nam się dowiedzieć od jego stylistek, inspiracją były dwa przeciwstawne gangi USA - Creeps & Bloods.
Członkowie gangu Creeps zwykle ubierają się na niebiesko, noszą przy sobie niebieskie bandamki oraz malują niebieskie graffiti, często nazywają siebie BK - Blood Killers. Natomiast gang Bloods charakteryzuje się czerwoną barwą stroju i często używa terminów CK - Creeps Killers. Obydwa gangi  nienawidzą się i ze sobą rywalizują. Stój Wozza był czarny, co oznacza, że nie należy do żadnego z nich i  symbolizuje pojednanie East and West. Cała stylizacja Łoza jest bardzo oryginalna i dopracowana w każdym detalu. Oczywiście Wojtek pozował specjalnie dla nas. Efekty możecie zobaczyć poniżej.


Szczególnie spodobał nam się występ zwycięskiego zespołu Eris is my homegirl. Poniosło nas i nawet robiłyśmy headbanging. Jednak zespół, po tym jak wygrał odcinek, najwidoczniej uznał, że jest już artystą na miarę Michaela Jacksona i olał ludzi proszących o zdjęcia.


all pics from mbtm by K&M
stylizacja Wozza - Mambi & Ultra Dirty Fingers Factory